BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

KURUMSAL

Met Mekanik Tes. Tic. Tur. Ltd. Şti. 1987 yılında kurulmuş olup, ağırlıklı olarak; turistik tesisler başta olmak üzere, özel ve resmi kurum binaları, siteler gibi çeşitli tipte yapıların ısıtma, havalandırma, soğutma, sıhhi tesisat, yangından korunma, havuz, soğuk depo ve güneş enerjisi sistemlerine ait tasarım, proje, mesleki kontrol, malzeme temini, mekanik tesisat taahhüdü, işletmeye alma ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Aydın Kuşadası'nda kurulan Met Mekanik şirketi Alarko ve Toshiba bölge bayiliği faaliyetlerini  Kuşadası, Aydın, Söke, Didim ilçelerinde sürdürmektedir. Ayrıca mekanik tesisat proje ve uygulama hizmetlerini de Aydın bölgesi dahil olmak üzere Türkiye genelinde ağırlıklı olarak Kuşadası, Fethiye ve Antalya bölgesinde sürdürmektedir. 2008 yılından itibaren  Met Mekanik Şirketi, Toshiba Muğla yetkili bayii olarak merkezi Ortaca olmak üzere şube olarak Fethiye hizmet vermeye başlamıştır. Muğla bölgesi Marmaris, Dalaman, Ortaca, Dalyan, Fethiye ilçelerinde Toshiba Estia ısı pompası satışı ve montajı, Toshiba marka klima satışı yanı sıra konutlar ve villalar için yerden ısıtma sistemi, radyatör tesisatları,Toshiba VRF merkezi klima sistemi, güneş enerjisi sıcak su sistemi gibi uygulama işlemlerinde mühendisliğe dayanan bilgi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Firmamızın kuruluş amacı; ısıtma ve soğutma alanında dünyada uygulanan yenilik ve gelişmeleri , eş zamanlı olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır. Met Mekanik müşterilerine, uzman kadrosuyla en verimli sistemleri aktararak en mantıklı yatırımı elde etmek için çalışmaktadır.